Ota yhteyttä!

 

 

Yhteystietoluettelosta löydät hallinnon yhteystiedot sekä kunkin valmennuskeskuksen asiakasasioiden yhteyshenkilöt.

Anna palautetta tai ota yhteyttä (ethän liitä sotuasi viestikenttään tai muitakaan arkaluontoisia tietojasi, kiitos)

Tanja Vanharanta

Toimitusjohtaja

044 741 2452

tanja.vanharanta@otesaatio.fi

Sakari Tiitta

Kehittämispäällikkö

045 891 4389

sakari.tiitta@otesaatio.fi

Tuija Nyby

Palvelupäällikkö

044 741 2402

tuija.nyby@otesaatio.fi

Riitta Sirén

Sopimussihteeri

Laskutus

044 741 2420

riitta.siren@otesaatio.fi

Teemu Sironen

Yksilö- ja ryhmävalmentaja

Raisio Haapamäki

041 541 2429

teemu.sironen@otesaatio.fi

Mika Vainio

Yksilö- ja ryhmävalmentaja Turku

050 544 0992

mika.vainio@otesaatio.fi

Eija Koivula

Yksilö- ja ryhmävalmentaja EkOte

050 336 6910

eija.koivula@otesaatio.fi

Heidi Luotonen

Työvalmentaja

Raisio Haapamäki

044 741 2410

heidi.luotonen@otesaatio.fi