Otteen ihmiset ja yhteystiedot

 

Anna palautetta tai ota yhteyttä

Tanja Vanharanta

Toimitusjohtaja

044 741 2452

tanja.vanharanta@otesaatio.fi

Jenni Malanin

Asiakkuus- ja kehittämisjohtaja

044 741 2412

jenni.malanin@otesaatio.fi

Sakari Tiitta

Oppilaitosyhteistyö & opiskelijat

Kehittämispäällikkö

045 891 4389

sakari.tiitta@otesaatio.fi

Riitta Siren

Laskutus

Toimistosihteeri

044 741 2420

riitta.siren@otesaatio.fi

Susanne Nieminen

Palvelu- ja viestintäkoordinaattori

044 741 2402

susanne.nieminen@otesaatio.fi

Eero Saanakorpi

Ohjaaja, keittiö, Naantalin valmennuskeskus

044 741 2411

eero.saanakorpi@otesaatio.fi

Roni Keikkala

Catering tiedustelut

Ohjaaja, keittiö, Naantalin valmennuskeskus

041 541 2413

roni.keikkala@otesaatio.fi

Liisa Nissilä

Ompelupalveluiden tiedustelut

Ohjaaja, ompelija, ompelimo 

044 741 2408

liisa.nissila@otesaatio.fi

Heidi Luotonen

Ohjaaja, Naantalin valmennuskeskus

044 741 2410

heidi.luotonen@otesaatio.fi

Petri Uusitupa

Pesulapalveluiden tiedustelut

Ohjaaja, Naantalin valmennuskeskus

041 505 0096

petri.uusitupa@otesaatio.fi

Suad Salihovic

Ekotori tiedustelut

Ohjaaja, tekniset työt, EkOte

044 700 5306

suad.salihovic@otesaatio.fi

Pauliina Valve

Ohjaaja, Turun/ Raision valmennuskeskus

044 741 2409

pauliina.valve@otesaatio.fi

Azemiina Salihovic

Ohjaaja, EkOte

044 7005315

azemina.salihovic@otesaatio.fi

Karita Talasmäki

Ohjaaja, Raision valmennuskeskus ja EkOte

044 741 2401

karita.talasmaki@otesaatio.fi

Iida Kovanen

Ohjaaja, Raision valmennuskeskus

044 7412415

iida.kovanen@otesaatio.fi