Ota yhteyttä!

 

 

Olemme uudistaneet yhteystietoluetteloamme.

Yhteystietoluettelosta löydät hallinnon yhteystiedot sekä kunkin valmennuskeskuksen asiakasasioiden yhteyshenkilöt.

Anna palautetta tai ota yhteyttä

Tanja Vanharanta

Toimitusjohtaja

044 741 2452

tanja.vanharanta@otesaatio.fi

Sakari Tiitta

Kehittämispäällikkö

045 891 4389

sakari.tiitta@otesaatio.fi

Tuija Nyby

Palvelupäällikkö

044 741 2402

tuija.nyby@otesaatio.fi

Riitta Sirén

Sopimussihteeri

Laskutus

044 741 2420

riitta.siren@otesaatio.fi

Mika Vainio

Yksilö- ja ryhmävalmentaja Turku

050 544 0992

mika.vainio@otesaatio.fi

Ilkka Haapsaari

Yksilö- ja ryhmävalmentaja EkOte

050 544 5119

ilkka.haapsaari@otesaatio.fi

Heidi Luotonen

Työvalmentaja

Raisio Haapamäki

044 741 2410

heidi.luotonen@otesaatio.fi