Otteen ihmiset ja yhteystiedot

 

Anna palautetta tai ota yhteyttä

Tanja Vanharanta

Toimitusjohtaja

044 741 2452

tanja.vanharanta@otesaatio.fi

Sakari Tiitta

Kehittämispäällikkö Oppilaitosyhteistyö Catering- tiedustelut

045 891 4389

sakari.tiitta@otesaatio.fi

Riitta Sirén

Toimistosihteeri

Laskutus

044 741 2420

riitta.siren@otesaatio.fi

Tuija Nyby

Ohjaaja, Raision valmennuskeskus

044 741 2402

tuija.nyby@otesaatio.fi

Liisa Nissilä

Ohjaaja, EkOte

Ompelupalveluiden tiedustelut

044 741 2408

liisa.nissila@otesaatio.fi

Petri Uusitupa

Ohjaaja, Naantalin valmennuskeskus

Pesulapalveluiden tiedustelut

041 505 0096

petri.uusitupa@otesaatio.fi

Pauliina Valve

Ohjaaja, Turun valmennuskeskus ja EkOte

044 741 2409

pauliina.valve@otesaatio.fi

Heidi Luotonen

Ohjaaja, Naantalin valmennuskeskus

044 741 2410

heidi.luotonen@otesaatio.fi

Azemina Salihovic

Ohjaaja, EkOte

044 700 5315

azemina.salihovic@otesaatio.fi

Suad Salihovic

Ohjaaja, EkOte

Kierrätyspalveluiden tiedustelut

044 700 5306

suad.salihovic@otesaatio.fi

Toni Nisula

Ohjaaja, Raision valmennuskeskus

044 741 2415

toni.nisula@otesaatio.fi

Mikko Mäkelä

Ohjaaja, EkOte digipaja

ATK- palveluiden tiedustelut

041 541 2429

mikko.makela@otesaatio.fi